A101 Aktüel > A101 04-11-2019 A101 katalog

A101 Aktüel sayfalarını inceleyebilir, ürünlerin üzerine gelip yorumunuzu yazabilirsiniz.
A101, bugüne dek tek bir amaca göre hareket etti; En uygun fiyatla güzel ve kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırabilmek.
Bu düstur ile her geçen gün yeni mağazalar açıyor, ülkemizin en ücra noktalarına vatandaşlarımızın hak ettiği üzere kaliteyi ulaştırmaya çalışıyoruz.
Bu amaç için; ülkemizin 81 ilinde 914 ilçesinde 6850 mahallesinde günde yaklaşık 3,5 milyon mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize, uygun kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.
A101 aktüel katalogları ile ne kadar iddalı olduğunu müşterilerine göstermiş oluyor. Her hafta Aldın Aldın, Çok Al Az Öde, Haftanın Yıldızları aktüel katalogları ile siz değerli müşterilerine fırsatlarını açıklamış oluyor.
Birbirinden güzel ürünleri ile her hafta bizleri şaşırtmayı başaran A101, her geçen gün büyüyen müşteri ağıyla fırsatları katlamaya devam edeceğini bildiriyor.
Online satış mağazasını 2019 yılında açan A101, aktüelleri ile mağazalarında ki fırsatları online satış platformunada taşımayı hedefliyor.
Aktüeldenevar ailesi olarak A101 aktüel kataloglarını A101 Resmi Sitesinde yayımlandığı anda paylaşıyor siz değerli müşterileri ile buuşturuyoruz. Bizi takip etmeye devam ediniz.
Aktüel Yorumları


Henüz yorum yapılmadı.
İlk ürün yorumunu sizden bekliyoruz.