Bim Aktüel

Bu hafta aktüellerinde hangi ürünler var görmek için üzerine tıklayın.

BİM Aktüel Birleşik Mağazalar Zincirileri fiyat ve indirimleri ile rakiplerini tek tek geride bırakan neredeyse tüm ürünleri piyasada alabileceğiniz fiyatların çok çok altına almanızı sağlayan BİM, en keyifli alışveriş imkanını da siz değerli müşterilerine sunmakta. BİM Aktüel özellikle ev hanımlarının eşlerinin ve çocuklarının daha kaliteli ve yaşanabilir aynı zamanda uygun fiyatlar ile aile ekonomisini düşünmek zorundadır bu bağlamda en çok kitlesi bayanlar olmuştur. Günümüzde yaşam şartlarının her geçen gün zorlaşması ve bu duruma parelel olarak ucuz ve kaliteli ürün arayışı BİM aktüeli ihya etmektedir.

Bim Aktüel hem hafta içi hemde haftasonu özel fırsatlar sunmaktadır. Özel ve güzel ürünleri sizlerle buluşturan Bim toptan fiyatına perakende satış imkanı sunmaktadır. Aktüel ürünler dediğimiz zaman ilk akla gelen BİM fırsatlarla her zaman adından söz ettirmeye devam ediyor. Halkımız tarafından büyük ilgi gören ürünleri uygun fiyatlarla getirmeli BİM mağazalarının önlerinde sabahın erken saatlerinde kuyruklar oluşturabiliyor.

Bim ismi nereden geliyor ? Bimin sahibi kim ? Bim gerçek anlamı nedir ? gibi sorulara şu şekilde cevap verebiliriz; Halkımız tarafından Birleşik İslami Marketler olarak bilinen BİM, Resmi sitesinden yapılan açıklamada isminin ve açılımını şu şekilde ifade ediyor. “ismimiz BİM, Açıklaması Birleşik Marketler A.Ş.” Bim in en büyük hissedarı sayın Mustafa Latif Topbaş’tır.

BİM Toptan Fiyatına Perakende Satış!