Gratis Aktüel

Bu hafta aktüellerinde hangi ürünler var görmek için üzerine tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Gratis, Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok sevilen kozmetik markalarının arasında yer almaktadır. Gratis aktüel hem kişisel hem de aile yapınızda ki bireylerin kesin olması gereken tüm malzemeleri içerisinde barındırmaktadır.

Gratis aktüel içerisinde barındırdığı geniş ürün havuzundan dolayı en çok tercih edilen kozmetik markalarının ilk sıralarında yer almaktadır. Kişisel bakımına değer veren siz değerli müşterilerine, cilt bakımı, kişisel bakım, hijyenik ürünler ve kozmetik ürünleri gibi birçok alanda uygun fiyatlarla sizlerin karşısında.

Gratis aktüelin Türkiye’de 300’ün üzerinde mağazası bulunmaktadır. Edirne’den Kars’a hemen her şehrimizde hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatlarıyla cezbeden Gratis, özellikle yaptığı indirimlerle de kendinden çokça söz ettirmektedir.

Son günlerde %50’ye yakın indirim yapan mağaza, yılbaşı özel fiyatları, anneler günü, bayramlar ve kadınlar günü gibi spesifik özel günlerde %50 ye yakın indirimlerine devam etmekte. Gratis’ten bahsettiğimizde elbette kozmetik alanından bahsetmesek ayıp etmiş oluruz bu konuda özel bir parantez açmak isteriz. Gratis Dünyaca ünlü kozmetik markalarını siz değerli müşterileri ile paylaşmakta bu markalar; Essence, Betty Boop, Cecile, Max Factor, L’oreal Paris, Wet’n Wild ve Maybelline örnek verilebilir. Son teknoloji ile bu markalar kozmetik tutkunu değerli müşterilerini Gratis mağazalarında beklemekte.

Aktüeldenevar.com olarak Gratis aktüel lere yer vermekteyiz. En son yapılan indirimlerden en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanız için bildirimleri açınız ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.